GREEN FAMILY FOODS Yeni Nesil Freeze-Dried Sağlıklı Ürünler http://https://greenfamily.com.tr tr-tr noreply@ganipara.com Copyright 2021 Freeze Dried YAZ GÜZELİ VİŞNE ÇİLEK İNCİR KARIŞIK 40GR https://greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-yaz-guzeli-visne-cilek-incir-karisik-40gr https://greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-yaz-guzeli-visne-cilek-incir-karisik-40gr TATİL MODUNUZA YAKIŞACAK ŞEKİLDE EN ÇOK BEĞENDİĞİNİZ MEYVELERDEN DERLENMİŞ KARIŞIK FREEZE DRIED VİŞNE ÇİLEK İNCİR.

YOLDA VE PLAJDA PRATİK KUTUSU, KUSURSUZ KOKUSU İLE YAZ ZEVKİNİZİ YANSITIN. 

GDOsuz

KATKISIZ

KORUYUCU İLAVESİZ

VEGAN

KUSURSUZLUK TESTİ İÇİN @greenfamilyfoods

]]>
Tue, 29 Jun 2021 09:28:24 +0000
Freeze Dried - Doctor Keto ZEYTİN DROP https://greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-doctor-keto-zeytin-cipsi https://greenfamily.com.tr/product/detail/freeze-dried-doctor-keto-zeytin-cipsi KETOJENIK ZEYTİN DROP

 

 

]]>
Fri, 21 May 2021 19:19:06 +0000
DOCTOR KETO ZEYTİNYAĞI 400PPM https://greenfamily.com.tr/product/detail/kadin-uretici-doctor-keto-zeytinyagi-400ppm https://greenfamily.com.tr/product/detail/kadin-uretici-doctor-keto-zeytinyagi-400ppm NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI

OLEİK ASİT <%0,3

 

Havran’ın Edremit Körfezi’ne bakan Karaağaç Yamaçlarından, özenle toplanan zeytinlerden eşsiz ve enfes Havrano natürel sızma zeytinyağı üretildi.

 • A-D-E ve K vitaminleri içerir
 • Mineralce çok zengindir
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir
 • Kansere karşı koruyucudur
 • Karaciğeri temizler ve yeniler
 • Hücre yeniler yaşlanmayı geciktirir
 • Kalp ve damar sağlığını korur
 • Kolestrol-şeker ve sindirimi düzenler
 • Saç ve cildi korur güzelleştirir
 • Kemikleri güçlendirir ve korur
 • Çocuklarda kemik gelişimine yardımcıdır
]]>
Thu, 13 May 2021 23:01:17 +0000
Kadın Üretici - Havrano ZEYTİN SİRKESİ İçilebilir https://greenfamily.com.tr/product/detail/kadin-uretici-havrano-zeytin-sirkesi-icilebilir https://greenfamily.com.tr/product/detail/kadin-uretici-havrano-zeytin-sirkesi-icilebilir ZEYTİN SİRKESİ

 

Zeytinin özsuyu (oleuropein) ve zeytinyağının bütün faydalarını barındıran zeytin sirkemizle eşsiz tatlar yaratırken, sağlığınızı da üst seviyede koruyun. Kansere dahi faydalı olduğu düşünülen oleuropein, dünyada ilk kez zeytin sirkesiyle tüketime sunulur

Bir tek dalı ve yapraklarıyla barışı simgeleyen taç olmuş başımıza, altın rengiyle yağı, salataların, sofraların tacı olmuş, çekirdeği sağlığın sırrı, meyvesi kahvaltılarımızın vazgeçilmezi olmuş, rengi şiirlere söz olmuş, ölmeyen koca gövdesiyle uzun yaşamın sırrı olmuş asırlarca. Havrano’da Zeytin sirkesiyle bir ilk olmuş. Zeytin meyvesi, yağı, yaprağı, çekirdeği ve sirkesi hepsi birbirinden faydalı..  

 

Zeytin Gözlüm

Sağlıklı gözler için çok önemli olan A vitaminini bol miktarda  barındırır. Gözün, ışığı ve karanlığı daha iyi tanımlayarak gece görüşünü geliştirmesini sağlar.

 

Demir deposu

Zeytin sirkesi içeriğinde demir oranı yüksektir. Kırmızı kan hücrelerinin vücuda oksijen taşıma kabiliyeti kandaki demirin varlığına bağlıdır. Demir, ayrıca enerji üretiminde önemli bir rol oynar. 

 

Sağlıklı Sindirim

Zeytin sirkesi sağlıklı bir sindirim sistemi için gerekli kimyasal ve mikroorganizma popülasyonlarının ideal dengesini desteklemektedir. Özellikle mide ağrılarını, bulantıları, hazımsızlığı, kabızlığı, karın ağrılarını, hafifletici etkiye sahiptir. 

 

Alerjilere karşı

Zeytin tüketimi, ile daha rahat nefes alabilir. Nefes alma rahatsızlıklarını azaltmaya yardımcı olur.

 

Saçlara ve cilde

Zeytin sirkesi besleyici ve koruyucu antioksidan bakımından zengindir.  Saçlara parlaklık ve canlılık kazandırır. Cildi yaşlanma etkilerinden korur. Sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmamızı sağlar.
 

Ağrı yok

Zeytin sirkesi  doğal bir ağrı kesici olarak son derece faydalıdır. Ağrı eşiğini yükseltir, kas ve kemik ağrılarının kısa sürede giderilmesinde yardımcıdır.

 

]]>
Thu, 13 May 2021 13:25:52 +0000
Kadın Üretici - Havrano KEKİK SİRKESİ İçilebilir https://greenfamily.com.tr/product/detail/kadin-uretici-havrano-kekik-sirkesi-icilebilir https://greenfamily.com.tr/product/detail/kadin-uretici-havrano-kekik-sirkesi-icilebilir KEKİK SİRKESİ

 

Kaz Dağlarından Toplanan taze dağ kekiğinin aromasıyla elde edilen Havrano Kekik Sirkemiz, yoğun kekik kokusu sayesinde salata ve soslarınıza lezzet katmak için sizlerle.

 

]]>
Thu, 13 May 2021 13:23:58 +0000
Kadın Üretici - Havrano KANTARON YAĞI https://greenfamily.com.tr/product/detail/kadin-uretici-havrano-kantaron-yagi https://greenfamily.com.tr/product/detail/kadin-uretici-havrano-kantaron-yagi KANTARON YAĞI

 

Sarı kantaron yağının yararları; Antiseptiktir, mikrop oluşmasını engeller. Yanık ve yaraları iyileştirmeye, iltihapların önlenmesine yardımcıdır. Pürüzsüz bir cilde sahip olmak için cildinize sürebilirsiniz.

Sarı kantaron yagının yararları; Antiseptiktir, mikrop oluşmasını engeller. Yanık ve yaraları iyileştirmeye, iltihapların önlenmesine yardımcıdır. Pürüzsüz bir cilde sahip olmak için cildinize sürebilirsiniz. Iç ve dış varislerin tedavisinde, bebek pişiklerinde ve güneş yanıklarında olumlu etkileri vardır. 

 • Antiseptiktir. Mikrop oluşmasını engeller
 • Yanık ve yaraları iyileştirmeye yardımcıdır
 • Pürüzsüz bir cilde sahip olmak için cildinize sürebilirsiniz
 • İç ve dış varislerin tedavisinde etkisi vardır
 • Bebek pişiklerine ve güneş yanıklarına olumlu etkileri vardır

 

]]>
Thu, 13 May 2021 13:20:59 +0000
Kadın Üretici - Havrano ERİK SİRKESİ İçilebilir https://greenfamily.com.tr/product/detail/kadin-uretici-havrano-erik-sirkesi-icilebilir https://greenfamily.com.tr/product/detail/kadin-uretici-havrano-erik-sirkesi-icilebilir ERİK SİRKESİ

Güçlü bir antioksidan olan kırmızı eriklerden, doğal fermantasyonla üretilen sirke; eklem kireçlenmeleri, kemik erimesi ve bağırsak rahatsızlıklarının önlenmesine yardımcı olur. Kadınlarda adet düzenine olumlu etkileri vardır.

Ateşli rahatsızlıklarda vücut ateşinin düşürülmesine yardımcıdır. Faydası, çeşidi gibi çok fazla olan bir meyve sirkesi
Her çeşit yemekler ve salatalara lezzet kazandıran, besin değeri yüksek, güçlü bir antioksidandır. Vücut direncini arttırır ve şifa kaynağı olarak bilinir.
 

Allerjim var

Erik sirkesi, içerdiği vitamin ve mineraller ile allerjik hastalıklara, gribal enfeksiyonlara ve buna benzer virüslere karşı etkili bir antioksidan etkiye sahiptir.

 

Rahatlatan etki

Erik sirkesi; hazımsızlığı, kabızlığı, karın ağrılarını ve mide bulantılarını rahatlatıcı etkisiyle giderir. Sindirimi kolaylaştırır. Sindirim sistemini güçlendirir. Sindirim sisteminde yer alan faydalı bakterilerin (probiyotik) çoğalmasını sağlar. 

 

Ateşli

Erik sirkesinin yüksek ateşli durumlarda ateş düşürücü olarak kullanımı yaygındır. 

 

Kireçlenme

Barındırdığı mineraller sayesinde eklem bölgelerindeki kireçlenmelere fayda sağlar ve kemik sağlığını olumlu yönde etkiler. Kemik erimelerini yavaşlatır.

 

]]>
Thu, 13 May 2021 13:16:12 +0000
Kadın Üretici - Havrano ELMA SİRKESİ İçilebilir https://greenfamily.com.tr/product/detail/kadin-uretici-havrano-elma-sirkesi-icilebilir https://greenfamily.com.tr/product/detail/kadin-uretici-havrano-elma-sirkesi-icilebilir ELMA SİRKESİ 

Doğal mayalanma yöntemiyle elde edilen elma sirkesi, elmanın tüm niteliklerini içinde barındırması sebebiyle mineral, vitamin ve enzimler yönünden oldukça zengin, son derece sağlıklı bir besindir.

Havrano sirkesi yörenin tatlı/ekşi, kırmızı/yeşil elmalarının doğal fermantosyon (geleneksel) yöntemi ile elde edilmektedir. Sağlığınız için cam şişelerde sunulmaktadır.
Bir şifa kaynağı olarak kabul edilen ve uzun yıllardır yaygın olarak kullandığımız elma sirkesi, yiyeceklerimizde, ve kişisel bakımda kullandığımız, son derece faydalı ve iyileştirici etkiye sahip, özellikle enfeksiyonlara karşı çok etkili, aynı zamanda bünyemizi ve bağışıklık sistemimizi güçlendiren, insan sağlığının dostu, vazgeçilemez mucizevi bir besin kaynağıdır.

Elma sirkesi, içeriğinde bulunan potasyum, fosfor, kalsiyum, magnezyum, demir vb. mineraller ile  beta-karoten, 
C vitamini,  E vitamini sayesinde vücudun dengesini korur.

 

Sindirimli elma sirkesi 

Elma sirkesinin diğer sirkelerle ortak özelliği, sindirim sisteminde yer alan faydalı bakterilerin (probiyotik) çoğalmasını ve çalışmasını sağlayarak sindirimi kolaylaştıran ve sindirim sistemini güçlendiren etkisiyle, hazımsızlığı, kabızlığı, karın ağrılarını, mide bulantılarını hafifletici etkiye sahiptir. 

 

Antiseptik etki

Elma sirkesi vücudumuzu zararlı bakteriler ve toksinlerden arındırır. Vücudumuzun PH değerini düzenlemeye yardımcı olur. Antioksidan etkisiyle cildin yaşlanmasını azaltır.

 

Genç görünmemizi sağlar. 

Egzama ve cilt rahatsızlarını gidermek için faydalıdır.

 

Enfeksiyonlarla mücadele

Elma sirkesinin, enfeksiyon hastalıklarının tedavisinde çok eski zamanlardan beri kullanıldığı bilinmektedir. El ve ayak mantarları için faydalıdır. 

 

Sivilceler küçük, sorunları büyük

Cilt bakımında doğal elma sirkesinin cildi temizleyici etkisi büyüktür. Sirkeli suyla cilt temizlendiğinde  sivilceleri (akne), siyah nokta ve lekeleri giderir.  Cildi besler, nemini ayarlar, tahrişi önler ve cildinizin sağlıklı, genç ve parlak görünmesini sağlar.

 

Kepeğin mi var, derdin var?

Kepek sorununuz varsa, saçınızı yıkarken son durulama suyuna ekleyeceğiniz elma sirkesi ile saçlarınızı kepekten arındırıp, yumuşak ve parlak görünümlü bir canlılığa kavuşturmuş olursunuz.

 

Kilo kaybetme, muhafaza et

Yemeklerde ve salatalarda düzenli kullanılan doğal elma sirkesinin, vücutta bulunan yağları yakma özelliği ve
içerdiği polifenoller sayesinde, vücuttaki stres oranını azaltarak kilo kaybına destek olduğu bilinmektedir.
 

Ağız kokusu çekme

Elma sirkesi ile gargara yapmak ağız temizliğinin doğal bir yoludur. Sindirim bozukluğu veya bakterilerinin neden olduğu ağız kokularının giderilmesinde yoğun etkiye sahiptir. Ayrıca elma sirkesiyle gargara yapmak, boğazınızdaki ağrıları hafifletir.

 

]]>
Thu, 13 May 2021 13:09:46 +0000
Kadın Üretici - Havrano DÖRT HIRSIZ SPREY SİRKE İçilebilir https://greenfamily.com.tr/product/detail/kadin-uretici-havrano-dort-hirsiz-sprey-sirke-icilebilir https://greenfamily.com.tr/product/detail/kadin-uretici-havrano-dort-hirsiz-sprey-sirke-icilebilir Dört Hırsız Sirkesi - İçilebilir

Tarih boyunca sayısız salgın hasatalıklarla mücadele eden insanoğlu 14.yy başlayarak 1700 lü yıllara kadar tüm Avrupa’yı etkileyen büyük salgında yaşanan hırsızlık vakasıyla literatüre geçen ‘’ Dört Hırsız Sirkesi ‘’ ile tanışmış oldu.

Tarih boyunca sayısız salgın hasatalıklarla mücadele eden insanoğlu 14.yy başlayarak  1700 lü yıllara kadar tüm Avrupa’yı etkileyen ve yaklaşık 25 milyon kişinin ölümüne sebep olan büyük salgında yaşanan hırsızlık vakasıyla literatüre geçen ‘’ Dört Hırsız Sirkesi ‘’ ile tanışmış oldu 17.yy’da Fransa’nın Marsilya şehrinde yaşanan veba salgınında ölen zenginlerin evlerini yağmalayan ve cesetlerini soyan, ancak bu hastalıktan hiç etkilenmeyen dört hırsız sonunda yakalanır. 

Hastalıktan korunmak için ne yaptıklarını açıklamaları karşılığında, haklarında verilen idam cezalarının uygulanmayacağı kendilerine bildirildiğinde, dört hırsız, kendilerinin hazırdığı bir sirke ile ellerini yıkadıklarını ve gargara yaptıklarını itiraf ederek  formülünü de açıklamak zorunda kalırlar. Bu formül 1748 ve 1884 Fransız Kodekslerine  kaydedilmiş ve eczanelerde bu şifalı sirke uzun süre birçok hastalığın tedavisine yardımcı olarak kullanılmıştır. Yarım saate bir bu sirkeden bir miktar içilerek sarhoşluktan ayılmak amacıyla kullanılmış. Vebadan koruyan ve sarhoşluğu gideren  bu sirke, salmonella ve streptokok bakterilerini yok etmede oldukça etkiliymiş. 

 

Osmanlı hekimleri salgın olan evlere girmek için önce evi baştan sona sirke ile yıkarlarmış.Çeşitli buhurlar yakar, sonra eve girerlermiş. İstanbul’da yaşanan ilk kolera salgınında  Hekimbaşı Mustafa Behçet Efendi Kolera Risalesi yazmıştır. Bu risalede bitişik,alçak evli mahallelere gidilmek gerektiğinde  Dört Hırsız sirkesi ile beraber amonyak  veya sarımsak koklanmasını önermiştir. Ayrıca içme suyuna de dört hırsız sirkesi katılmasını önermiştir. Günümüzde aynı isimle üretilen bu sirkenin pek çok hastalık için kullanıldığı bilinmektedir.

Dört Hırsız Sirkesi, çoğu mikrop,bakteri ve virüsleri öldürücü (antimikrobiyal) bitkilerden oluşur. İçerisinde pelin otu, biberiye, nane, sedef otu,ada çayı, lavanta, eğir otu, tarçın, karanfil,zencefil, muskat, tane karabiber gibi  sağlığımıza faydalı ve aromatik bitkiler ile birlikte elma sirkesi vardır. Mikrop,bakteri ve virüslerin çoğunu öldüren ve bir çok rahatsızlığa iyi gelen, özellikle bağışıklık sistemini güçlendiren her derde deva bir karışımdır.

 

Salgın hastalıklardan korunmak için hijyenik ortamlar oluşturmakta güvenle kullanabileceğiniz, asırlarca denenmiş bir üründür. Dört Hırsız Sirkesi, kişisel ve çevresel hijyen için kullanıma uygun doğal ürünlerden elde edilen bir karışımdır. Dört Hırsız Sirkesi ile gargara yapabilirsiniz. Mantarlı ve egzemalı bölgeleri dezenfekte ederek, tedaviye yardımcı olarak kullanabilirsiniz. Bir bardak suya, bir tatlı kaşığı Dört Hırsız Sirkesi karıştırarak güvenle içebilir, bulunduğunuz ortamı dezenfekte edebilirsiniz. 

]]>
Thu, 13 May 2021 13:07:00 +0000
Kadın Üretici - Havrano DÖRT HIRSIZ SİRKESİ İçilebilir https://greenfamily.com.tr/product/detail/kadin-uretici-havrano-dort-hirsiz-sirkesi-icilebilir https://greenfamily.com.tr/product/detail/kadin-uretici-havrano-dort-hirsiz-sirkesi-icilebilir Dört Hırsız Sirkesi - İçilebilir

Tarih boyunca sayısız salgın hasatalıklarla mücadele eden insanoğlu 14.yy başlayarak 1700 lü yıllara kadar tüm Avrupa’yı etkileyen büyük salgında yaşanan hırsızlık vakasıyla literatüre geçen ‘’ Dört Hırsız Sirkesi ‘’ ile tanışmış oldu.

Tarih boyunca sayısız salgın hasatalıklarla mücadele eden insanoğlu 14.yy başlayarak  1700 lü yıllara kadar tüm Avrupa’yı etkileyen ve yaklaşık 25 milyon kişinin ölümüne sebep olan büyük salgında yaşanan hırsızlık vakasıyla literatüre geçen ‘’ Dört Hırsız Sirkesi ‘’ ile tanışmış oldu 17.yy’da Fransa’nın Marsilya şehrinde yaşanan veba salgınında ölen zenginlerin evlerini yağmalayan ve cesetlerini soyan, ancak bu hastalıktan hiç etkilenmeyen dört hırsız sonunda yakalanır. 

Hastalıktan korunmak için ne yaptıklarını açıklamaları karşılığında, haklarında verilen idam cezalarının uygulanmayacağı kendilerine bildirildiğinde, dört hırsız, kendilerinin hazırdığı bir sirke ile ellerini yıkadıklarını ve gargara yaptıklarını itiraf ederek  formülünü de açıklamak zorunda kalırlar. Bu formül 1748 ve 1884 Fransız Kodekslerine  kaydedilmiş ve eczanelerde bu şifalı sirke uzun süre birçok hastalığın tedavisine yardımcı olarak kullanılmıştır. Yarım saate bir bu sirkeden bir miktar içilerek sarhoşluktan ayılmak amacıyla kullanılmış. Vebadan koruyan ve sarhoşluğu gideren  bu sirke, salmonella ve streptokok bakterilerini yok etmede oldukça etkiliymiş. 

 

Osmanlı hekimleri salgın olan evlere girmek için önce evi baştan sona sirke ile yıkarlarmış.Çeşitli buhurlar yakar, sonra eve girerlermiş. İstanbul’da yaşanan ilk kolera salgınında  Hekimbaşı Mustafa Behçet Efendi Kolera Risalesi yazmıştır. Bu risalede bitişik,alçak evli mahallelere gidilmek gerektiğinde  Dört Hırsız sirkesi ile beraber amonyak  veya sarımsak koklanmasını önermiştir. Ayrıca içme suyuna de dört hırsız sirkesi katılmasını önermiştir. Günümüzde aynı isimle üretilen bu sirkenin pek çok hastalık için kullanıldığı bilinmektedir.

Dört Hırsız Sirkesi, çoğu mikrop,bakteri ve virüsleri öldürücü (antimikrobiyal) bitkilerden oluşur. İçerisinde pelin otu, biberiye, nane, sedef otu,ada çayı, lavanta, eğir otu, tarçın, karanfil,zencefil, muskat, tane karabiber gibi  sağlığımıza faydalı ve aromatik bitkiler ile birlikte elma sirkesi vardır. Mikrop,bakteri ve virüslerin çoğunu öldüren ve bir çok rahatsızlığa iyi gelen, özellikle bağışıklık sistemini güçlendiren her derde deva bir karışımdır.

 

Salgın hastalıklardan korunmak için hijyenik ortamlar oluşturmakta güvenle kullanabileceğiniz, asırlarca denenmiş bir üründür. Dört Hırsız Sirkesi, kişisel ve çevresel hijyen için kullanıma uygun doğal ürünlerden elde edilen bir karışımdır. Dört Hırsız Sirkesi ile gargara yapabilirsiniz. Mantarlı ve egzemalı bölgeleri dezenfekte ederek, tedaviye yardımcı olarak kullanabilirsiniz. Bir bardak suya, bir tatlı kaşığı Dört Hırsız Sirkesi karıştırarak güvenle içebilir, bulunduğunuz ortamı dezenfekte edebilirsiniz. 

]]>
Thu, 13 May 2021 13:05:27 +0000