GELECEK NESİL SAĞLIKLI ÜRÜNLER İLE YAŞAMA İLHAM VERİYORUZ

Hakkımızda

GREEN FAMILY FREEZE DRIED GELECEK NESİL ÜRÜNLER

Hızla artan dünya nüfusu, değişen beslenme alışkanlıkları ve besin ihtiyaçları, ekolojik dengedeki olumsuz değişiklikler, yeni tarımsal teknikler ve tarım ürünlerinin işlenerek tüketime hazır hale getirilmesinde artarak çeşitlenen yöntemler, insan sağlığına zararsız gıdaların temininde bazı sorunları da beraberinde getirmektedir.

Bununla birlikte, özellikle son yıllarda tüketici bilincinin giderek artmasıyla gıda pazarında güvenli olduğu garanti edilebilen ürünler daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.

Gıda güvenliği, gıda maddelerindeki doğal olmayan bileşenlerin olmaması, zararsız veya kabul edilebilir seviyelerde bulunması ve gıda hijyeninin sağlanması anlamına geldiği gibi, gıdaların üretimi aşamasında işletmelerin çevre ile ilişkisi, toplum sağlığı ve refahı ile de doğrudan ilişkilidir.

Perakendeciler müşterilerine sundukları ürünün güvenli olduğunu ve sürdürülebilirlik prensibine bağlı kalınarak üretildiğini garanti eden ve iyi tarım uygulamalarını uygulayan üreticilerle çalışmak için yeni yöntemler geliştirmektedirler.

Amerika ve Avrupa'da FREEZE DRY olarak üretilen ürünler NASA, NESTCAFE ve ilaç sektörü başta olmak üzere yoğun olarak kullanılmaktadır. Ülkemizde ilk olarak meyve ve sebzelerin kurutulmasında geleneksel kurutma yöntemlerinden farklı olarak firmamız tarafından üretime karar verdiğimiz günden bu yana yaptığımız test sonuçları bize bu ürünleri "SAĞLIKLI GELECEK NESİLLER" için kullanılmasının uygun olacağına inanarak yola çıktık.

Ürünlerimizi tercih ederek, vazgeçemeyeceğiniz yeni lezzet deneyimi ve yeni beslenme şekline karar vermiş olacaksınız. Kontrollü tarım uygulamalarına gönül vermiş çiftçilerimizin özenle yetiştirdiği en lezzetli meyve ve sebzeleri tam mevsiminde topluyoruz. Markamızın ürettiği üst kalite ürünler, gıda teknolojisi olarak gelişmiş en ileri Freeze Dry yöntemiyle işlenerek, ürünlerin lezzeti ve aromasını ön plana çıkartıp biraz da sevgimizi ekleyerek size sunuyoruz.

Bu yöntem sayesinde ürünün işlenmesi ve sonrasında paket içerisinde, korunması için insan sağlığını riske atacak hiç bir ek madde ve koruyucu kullanılmadan sizlere sunulmaktadır.

- Ürünün tam olarak kendisidir.

- Şeker ilavesi yoktur,

- Koruyucu içermez,

- Katkı maddesi içermez,

- Renklendirici içermez,

- GDO içermez,

- Alerjen değildir,

- Trans yağ içermez,

- Früktoz mısır şurubu içermez,

- Yüksek lif oranı vardır,

- Diyet ve Detoks için uygun,

- Spor öncesi veya sonrasında vücut dengenizi sağlar.

 

Sadece meyvenin %100 kendisi olup sizler için

Yeni Lezzet Deneyimi Yaratmak için üretilmiştir.