SENİ SEVİYORUM ANNECİM

Eğer yaradan ile sohpet etme şansımız olsaydı, eminiz ki tüm anneler çocuklarımız için minnetlerimizi sunardık.

Bu hayatta hiçbir koşul tam olarak "mükemmel" ya da "kötü" değildir. Sadece "olan" vardır. Tüm koşullar geçicidir. Hiçbir şey aynı kalmaz. Hiçbir şey statik kalmaz. Ne şekilde değişeceği ise "BİZE" bağlıdır.

Bugün burada dağları devirecek anneler ile birlikteyiz. Çocukları için yapamayacakları yok. Onlar için en iyisini isteyen, onlar için en iyisini var etmeye çalışan yüce gönüllü anneler... Markamızın kuruluş felsefesi olan "Sağlıklı Gelecek Nesiller" mottomuza sahip çıktınız.  Hepinize sonsuz teşekkürler.

Çocuklarınızın sağlıkla beslenmesinde bizlere güvendiniz. Size layık olabilmek adına, nedeni ve sonucu ne olursa olsun, başladığımız noktadan vazgeçmedik. "NE İSEK O'" derken paketlenmiş gıda sektöründe sadece kar etme odağı doğrultusunda terör yaratan, amaçları sadece cüzdanınız olan büyük endüstri devlerine kafa tuttuk.  Kendi evlatlarımıza yedirmeyeceğimiz hiçbir şeyi tesisimizden içeri girişine izin vermedik. "Ben çocuğuma bunu yediremem" deyip yüksek maaşlı işinden tek kalemde istifa eden gıda mühendisleri ile yollarımız kesişti. Mutlu olduk. 

Biz sizinle 1 iken 1000 olduk. Bu anneler günü vesilesi ile, Çocuklarını sağlıkla beslemeye özen gösteren anneler için %20 Kampanya Kodu oluşturduk. İster Annenize, ister kendinize isterseniz çocuğunuz için bir mutluluk pakedi...

Sizinle, Bizimle, Sağlıklı Gelecek Nesiller İle, Ülkemiz...

Neden Olmasın

Green Family

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

Yorum Ekle

Eposta adresinizi kullanıcılar tarafından görüntülenmez
Yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır

Etiket Bulutu

sağlıklı beslenme green family atıştırmalık meyve freeze dried ahududu sağlıklı atıştırmalık vegan freeze-dry wellmune çilek tarif organik meyve yaban mersini cips freeze dry probiyotik sağlıklı meyve green family foods gelecek nesil beslenme bağışıklık sistemi yemek kitabı pasta yapımı portakal patates pratik pasta sağıklı ikramlar riskli bebek tedavisi prebiyotik rulo kek pasta tarifi prebiyorik orac meyve drop misafir ikramlık mutfak sanatları mutfek meyve cipsi mercimek çorba matematiksel beslenme maya maya beya glukan mutlu meyveler muz orac değeri orac değeri yüksek meyve organik sebze otizm sağlıklı tarifler o.r.a.c ne işe yarar nefis yemek tarifleri nemsizlik pandispanya tarifi simbiyotik uzay teknolojisi vegan ürün vişne yanlış beslenme üretim ucuz ahududu toprak trans yağlar transyağ yanlış kozmetik uygulamalar yemek sepeti zencefil zeytin zeytin yağ zehir yoğurt yemek tarifleri yer çekimi yetersiz uyku toksin tereyağ sigara kullanımı mango sos smoothie serbest radikalleri emme yeteneği serbest radikal salata sos sebze sebze cipsi soğuk sıkım stres tavuk sos tendon tendoncilt tatlılar tatlı yapımı tarim tatlı tatlı patates sağlıklı yaşam kolay ve pratik yemek tarifleri doymuş yağ drop elma elma küp dondurulmuş ahududu doğal ürün diet dietisyen diyet enginar epilepsi genler gıda dedektifi gıdalardaki gizli zehir frenk üzümü freezedried eti cicibebe freeze dried beslenme freeze-dried deri çorba yapımı aronia aronia berry bağ bağışıklık anneler günü anne çocuk ahududunun faydaları alkol kullanımı ananas sos bakla balık sos çay saati ikramlık çilek küp cilt boğurtlen bete glucan bardacık bebek beslenmesi besinler glukan glutatyon eksikliği ketojenijk tarifler ketojenik ketojenik beslenme kırmızı mercimek kemikler kemik kalp kas kek tarifi kırmızı meyve kış kurabiye tarifi kuru ahududu mandalina kurabiye afazi kivi kiwi kolajen kahvaltılık kadın üretici gojiberry gözler greenfamily güneş ışınları goji glutensiz glutatyon faydaları glutatyon nasıl alınır? glutatyon nedir günlük orac hava kirliliği iyi tarım uygulamaları kabak kadın çiftçi incir immünomodülatör hücre içecek ikramlık mango